.....Feel The Fear And Do It Anyway.....

Říjen 2008

Stop being a dickhead....

29. října 2008 v 19:26 | Kim |  Moje kecy
Prázdniny byly fajn, potřebovala jsem vypadnout pryč a tak jsem je strávila u babičky s bratrancem a jeho slečnou..Byl to celkem dobrej odpočinek....vzala jsem si tam s sebou učení, ale na moc jsem se nevzmohla...trápí mě teď nějaký zdravotní problémy...bojim se, aby to nebylo psychickýho rázu...Musim se dát už konečně dokupy...nevim proč teď nemam na nic sílu..pádam tak trochu do zoufalství....:( Nevim proč se mu nedaří...ale asi si moc stěžuju....jenom mam náladu pod psa..nic se mi nechce, nic nemá cenu....život je občas pěkná svině...

Teď jsem zpátky v realitě s musim se učit..musim zabrat ve škole...chodit na všechny tréninky, pomáhat doma...Vím co musim, ale nejde to...nemam na to....Zejtra se chci probudit a začít líp, ale tohle si řikám každej den....Nevím, kde ještě beru tu naději lepších zítřků....protože lepší nejsou....


Svaly bojte se:D

20. října 2008 v 20:51 | Kim |  Co mě baví...
Nedávno jsem byla ve Vitalandu a chtěla jsem něco na ochranu svalů ( ptž mam teď hodně tréninků) a koupila jsem si tohle BCAA... jestli by to někoho zajímalo může se kouknout;-)


Popis produktu:

Větvené aminokyseliny L-Leucin, L-Isoleucin a L-Valin tvoří významnou část všech aminokyselin tvořících svalovou tkáň. Při intenzívní fyzické zátěži se vyčerpává energetická zásoba tvořená glykogenem a nastupuje tvorba energie z větvených aminokyselin. Lze tomu zabránit podáváním větvených aminokyselin - BCAA, dále podávání v doplňkové formě je zcela nezbytné pro sportovce a fyzicky zatěžované jedince a pro osoby s nedostatečným příjmem bílkovin, případně pro ty, kdo redukují nadváhu snížením příjmu potravy a zvýšenou fyzickou aktivitou.Je potvrzena účinnost BCAA jako přirozených ochranných látek omezujících riziko vzniku nepříznivých stavů včetně ochrany před nadbytkem amoniaku vznikajícího při přeměně látek na energii. Normalizuje se i mimo jíné činnost mozku, kde se v období regenerace tvoří dostatek serotoninu, látky přispívající k odstranění únavy.

L-Leucin - je jedním z nejdůležitějších zdrojů energie právě v průběhu fyzického zatížení, zvyšuje tvorbu nových bílkovin ve svalových vláknech, přispívá k řízení a udržování stálé hladiny krevního cukru, také přispívá i ke stimulaci tvorby růstového hormonu a zlepšuje nejen stav svalové hmoty, ale také kostní hmoty a kůže. Přispívá tak dokonalému procesu regenerace.

L-Isoleucin - se v případě potřeby může přeměňovat na glukózu a proto je využívána především kosterním a srdečním svalstvem jako zdroj energie. Tak se šetří nutné zásoby energie ve formě glykogenu a omezí se riziko devastace svalové hmoty při nedostatečném příjmu stravy (a bílkovin) například i v průběhu nadváhy.

L-Valin - tvoří neoddělitelnou součást trojice větvených aminokyselin

Určené pro:

- urychlení celkové regenerace
- zvýšení svalové síly a energie organismu
- ochrana svalové hmoty před devastací
- nezbytnost pro každého sportovce

Je libo haš, trip, elesdýčko, válium nebo rovnou háčko??!!

19. října 2008 v 11:44 | Kim |  Moje kecy
Tak jsem dneska přesně ve 2:07 dočetla knížku o Christian a celkem mě ten příběh sebral. Přečetla jsem to jedním dechem. Teď mam číst Annu Kareninu od Tolstého a do toho se mi už moc nechce. Taky musím napsat ještě článek na ČJ, posíláme je do Mladý fronty a oni pak některý otisknou. Taky na mě čeká esej na angličtinu na téma "Is life a lottery" - pěkný co?Snad to nějak zvládnu, protože večer musím ještě na trénink a docela se na něj dneska těšim.

Chtěla jsem se zeptat, co plánujete na podzimní prázdniny? Já asi na pár dní pojedu do Prahy a pak k bratrancovi ( bude tam mít svojí holku a já je mam strašně ráda). Nechci sedět doma, nechci myslet na věci, který mě užíraj, chci jim jenom utéct.Schovat se před nima a už je nikdy nenajít.Naivní představa, že?Taky pořád dokola poslouchám System of a down, dává mi to takovej pocit, že mi můžou bejt všichni co mě štvou jedno:) Včera jsem vylezla na haldu kousek od naší vesnice a koukala na to všechno tady na zemi trochu zvrchu, byl to fajn pocit...Nikdo na mě nemohl...Klidně bych tam zůstala napořád..

PS: Toho titulku si moc nevšímejte, ještě na mě doznívaj dojmy z tý knížky...

"My děti ze stanice ZOO"

18. října 2008 v 1:08 | Kim |  Co mě baví...
Právě mám rozečtenou knížku "My děti ze stanice ZOO"...je to hodně známá a taky už poměrně stará knížka..Jedná se o autentický příběh třináctileté narkomanky...Která přešla postupně od kouření hašiše až k píchání heroinu...vydělávala si na drogy prostitucí a krádežemi...myslím si, že každý kdo si tuto knihu přečte bude vtažen do děje jako já a rozhodně si pak velmi dobře rozmyslí pokud mu bude někdy nabízena droga, jestli jí zkusí nebo ne...Nechtěla bych být v situaci jako mladá Christiane..Určitě jí hodně z vás zná a jen já se k ní dostala až teď, ale kdo nečetl, tomu ji doporučuji..


Kate Nash - Dickhead

16. října 2008 v 14:22 | Kim |  Co mě baví...

Každýmu se tahle písnička asi líbit nebude, ale mně se zrovna líbí....

Juhůůůůů *crazy*

16. října 2008 v 14:03 | Kim... |  Moje kecy
Zdáááár

Jakpak se vám daří? Já dneska zůstala doma, tak mám čas a píšu:) Jestli Vás zajímá jak se mám já, tak celkem fajn:) Hraju basket a volej, takže vytížení mám dostatečný:) Řekla jsem si, že na kluky a kašlu a budu sama a spokojená:) Jednou to třeba přijde, ale zatim mě to nezajímá... A s jídlem to celkem jde, ale jsou dny, kdy dost ulítávám..

Zítra jdeme se školou do kina na Máj, tak jsem zvědavá jaký to bude...pak dám vědět;) A co vy?Něco novýho?? U mě je toho celkem dost, ale takový zvláštní věci:D Mám vás moc ráda a stejská se mi povás...chybíte mi:) rozhodla jsem se vrátit do světa blogu a zase si s váma psát a prohlížet si Vaše blogy:)

Papa Vaše Kim


Ku*va už......

4. října 2008 v 19:23 | Kim |  Moje kecy
Pořád jenom kecam a skutek utek...já pořád tloustnu a jsem permanentně nemocná....už mě to začíná nebavit..

Dneska jsem se byla projít, pročistit si hlavu a myslim že zas vim co chci..Ono se to nezdá, ale někdy je to dost těžký vědět co člověk chce...a já se chci hlavně vejít do oblečení, který jsem nosila před rokem!!Nebaví mě poslouchat narážky našich na to jak vypadam a tak podobně...dřív se o mě báli, že nejim..a teď? akorát mi řikaj že vypadam jak prasátko ( samozřejmě ne takhle, ale v podstatě je to pravda)

Budu už konečně žít a ne jen přežívat!!!! UUUUUUUUUUuuuuuuuuuu těšim se na to:)

Vaše střelená a křachlá Kim...